FacebookПідписатися на RSS

Участь в проєкті "Казки Погорєлова"/Files/images/Рисунок1.jpg

Вихователі закладу долучилися до участі в проєкті «Казки Погорєлова», щоб отримати сучасні та корисні казки Євгена Погорєлова в наш заклад.

Адже казка зазвичай є першим цілісним текстом, який може почути дитина. Великий її вплив на свідомість полягає в її простій, знайомій формі, де герої та сюжети виступаються як абстрактні символи, що легко сприймаються дитиною.

Ми хочемо поділитись цікавим електронним ресурсом – «Pogorelov Tales». Це проєкт молодого автора Євгена Погорєлова, https://pogorelovtales.com/ за посиланням wym-1701433489872, який створено для того, щоб відкрити для дитини світ добра, світ без меж та заборон, світ для спілкування – світ казки.

Саме казки Євгена Погорєлова допоможуть дітям краще сприйняти та запам’ятати кольори, форми через якісні ілюстрації, авторські казки якнайкраще допомагають розвивати фантазію, закріплюють національні цінності та традиції.

В своїх казках автор висвітлює теми: добра і зла, любові до родини, природи, допомагає дітям засвоїти певні необхідні навички у сфері комунікації, поведінки, моралі.

/Files/images/Рисунок2.jpg

«Казки Погорєлова» можуть стати чинником вдосконалення мовленнєвого розвитку дитини, допоможуть комплексному розвитку дитини, адже представляють логопедичні розповіді, в яких історії містять значну кількість повторень слів із звуком, над яким працює дитина.

А казки із англійською мовою є актуальними в умовах євроінтеграційного процесу, адже всім відомо, що діти у дошкільному віці найкраще здатні вчити іноземну мову. Подібне вивчення англійської через казки змотивує малечу вивчати мови і зробить процес навчання незвичайно захопливим.

Познайомившись з контентом «Українське казкове радіо» та з аудіо казками Євгена Погорєлова ми були дуже зацікавлені, через те, що казки можуть виконувати значну роль в процесі дистанційного навчання. В наш час це просто знахідка. Ми пропонуємо батькам поринути в чарівний світ казки разом з дитиною. Бо казка - це світ чарівний та незвичний, це диво, сповнене краси.

/Files/images/Рисунок3.png

«Казки Погорєлова» виконують не лише виховну функцію але й освітню. Пазли, розфарбованки по казкам - це можливість закріпити проведену роботу з казкотерапії (слухання казки) арт-терапією, що розвиває мислення, моторику, відчуття кольору та форм.

Пропонуємо посилання на інтерактивні завдання:

Пазли - https://pogorelovtales.com/e-puzzles/

Тренажер корегування звуків – https://pogorelovtales.com/2023/04/19/trenazher-koreguvannya-vymovy-zvukiv-u-ditej-vdoma-ta-z-logopedom/

Аудіоказки - https://pogorelovtales.com/audiotales1/

Розмальовки - https://pogorelovtales.com/e-rozmalovky/

Дякуємо Вам за чудові казки, наш заклад дошкільної освіти із радістю чекає на отримання книг завдяки акції «Даруємо книжки у школи та садки».

КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

Результати конкурсу "Краща новорічна іграшка"

До дня святого Миколая діти Вознесенівського району виготовили новорічні іграшки в патріотичному стилі та передали їх, щоб комунальники мали змогу прикрасити ялинку біля будівлі районної адміністрації Вознесенівського району міста Запоріжжя.

Переможцем конкурсу стала Гуназа Марія, група "Сонечко"

/Files/images/1692472525702.jpg

/Files/images/1692472525711.jpg

Вітаємо переможницю!
Кiлькiсть переглядiв: 210

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.